Volejte pro více informací+420 608 70 52 84

služby v oblasti TELEKOMUNIKACE

Společná televizní anténa STA

Příjem STA pro panelové - bytové domy, sídla společností a další společné rozvody (školy, hotely a jiná zařízení)

STA může zajistit příjem pozemních televizních programů DVB-T a radií VKV FM, převod DVB-T na analogovou TV, satelitní příjem DVB-S programů do rozvodu analogové TV nebo převod DVB-S na DVB-T (transmodulace), případně vytvoříme pro vaše STA vlastní DVB-T MUX. Společný rozvod SAT signálu pro příjem platforem SKYLINK z družice ASTRA 3A/1D 23,5°E, freeSAT a DIGI TV z družice Thor 5/6 a Intelsat 10-02 1,0°W, popřípadě další satelitní pozice pro možnost příjmu volných programů.

Provádíme rozvody, hlavní stanice, úpravy, rekonstrukce, digitalizaci, servis a revize společných televizních antén STA.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, dle požadavků zadavatele zhotovíme návrh společné televizní antény.

Můžete si objednat (viz. kontakt) kvalifikovaného technika, který k Vám přijede a na místě změří TV-SAT signál, provede kontrolu výchozího stavu zařízení a doporučí řešení dle Vašich požadavků.

Pozemní digitální televizní vysílání

Příjem TV programů, DVB-T:

Provádíme prodej, montáž, nastavení, měření a opravy individuálních a společných televizních antén včetně rozvodů, koaxiálního kabelu, stožárů, zesilovačů a veškerého potřebného materiálu a příslušenství.

Prodáváme a instalujeme Smart TV, TV LED i LCD, set-top-boxy, projektory a ozvučení.

Dle lokality je možný příjem těchto televizních programů DVB-T:

České - ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport, ČT Déčko / art, Nova, Nova cinema, Fanda, Smíchov, Telka, Prima Family, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov TV, Kino Barrandov, Barrandov Plus, Relax, Óčko TV, Óčko Gold, Óčko Express, TV Šlágr, Retro Music Television, Rebel, Relax, BTV, KinoSvět, Active TV, Slovak Sport TV2, Sport5, Noe, Mňam vše MPEG-2.

ČT1 HD, ČT2 HD, ČT sport HD v MPEG-4.

Slovenské - Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, TV JOJ, JOJ Plus, WAU, TA3, Slovak Sport TV3 vše MPEG-2 a STV HD v MPEG-4.

Rakouské - ORF1, ORF2, ORF III, ORFsport+, 3SAT, PUS4, Servus TV, Schau TV, ATV+ vše MPEG-2.

Satelitní technika

Provádíme instalace a dodávky zařízení pro příjem satelitního digitálního vysílání DVB-S MPEG-2 SDTV, DVB-S2 MPEG-4 HDTV a DVB-S2 HEVC Ultra HD 4K jak individuální, tak i skupinový pro společné televizní antény STA.

Digitální satelitní systémy umožňující příjem českých i zahraničních pořadů.

Dodáváme satelitní přijímače, moduly CI, satelitní komplety a přístupové karty pro příjem SKYLINK a freeSAT.

Jsme Autorizovaný prodejce a dodavatel pro SKYLINK.

Můžete u nás zaplatit servisní poplatek pro příjem programové nabídky Digital+ Digital HD, objednat si kartu NEXT a znovu zaplatit její použití na další období. Provést AKTIVACI programů Základní balíčky - Mini, Flex7, Multi, Kombi, HD Plus, Multi HD, Komplet a Prémiové baličky – HBO Standard, HBO MaxPack, MixBox, CS film + CS mini, Film Europe + CS TV, Extra, Man-X.

Poskytujeme Balíček s přijímačem / modulem CI a Balíček s přijímačem / modulem CI, kartou a instalací.

Pro freeSAT jsme montážní smluvní partner, který pro Vás zajistí montáž, dodávku veškerého potřebného materiálu (satelitní komplet, karty, instalační příslušenství, ...), provedeme přípravu pro uzavření smlouvy a seznámíme Vás s obsluhou dodaného zařízení.

Prodáváme a instalujeme veškerou satelitní techniku, DVB-S, DVB-S2 HDTV, Ultra HD 4K CI/CI+ moduly CI, konvertory LNB, paraboly, motory, současný příjem z několika družic (až 16) a veškerý potřebný materiál. Provádíme montáž satelitních kompletů a TV s SAT tunerem zakoupených zákazníkem a komplety dodávané freeSAT a DIGI TV.

Satelitní internet

Poskytujeme připojení k satelitnímu internetu v oblasti celé Moravy a Vysočiny.

Tooway™ KA-SAT s rychlostí připojení max. 22 Mbps / 6 Mbps od společnosti INTV

Antény, zesilovače, opakovače LTE, CDMA, GSM, DCS a UMTS/G3

Nabízíme

instalaci, dodávku a měření venkovních antén pro LTE 4G 800 MHz / 2100 MHz, CDMA (O2 Data Expres - 463 MHz, U:Fon G3 Internet - 422 MHz), GSM (850 - 960 MHz), DCS (1710 - 1880 MHz) a GSM UMTS/G3 (1920 - 2180 MHz) pro Telefonica O2, T- Mobile, Vodafone.

zesilovače - opakovače (repeatery) pro pokrytí vnitřních prostor rodinných domů, kanceláří, společenských prostor nebo podzemních parkovišť s možností pokrytí 80 až 1200 m2 včetně rozvodů signálu a vnitřních antén.

Odrušení TV

Jsme připraveni realizovat odrušení TV signálu od nově připravované služby LTE 800MHz, jak individuálně tak i smluvně pro nové provozovatele v rámci celé ČR – více informací na samostatné stránce o odrušení LTE.

Provádíme odrušení TV i SAT signálu - zahlcení předzesilovačů, zesilovačů a individuálních a společných televizních antén STA, satelitní příjem - signálem mobilních operátoru v pásmu CDMA a GSM a rušení z vysokofrekvenčních zařízení například vojenské radary.

Naše firma provádí tuto činnost individuálně i smluvně pro provozovatele mobilních služeb CDMA Telefonica O2 Internet Data Expres a Mobilkom U:fon. Pro vadíme odrušení vojenského radaru NATO v lokalitě Sokolnice - Telnice - Ujezd a okolí pro dodavatele radaru i individuálně

Jsme připraveni realizovat odrušení TV signálu od nově připravované služby LTE, jak individuálně tak i smluvně pro nové provozovatele v rámci celé ČR. Provádíme odrušení TV/SAT/DVB-T/PC/DVD rušením z napájení (síť 230V) i signálové cesty (signál TV/SAT/audio/video).

Opravy

Opravy televizních a satelitních systémů (zesilovače TV, rozvody TV a SAT signálu, nastavení televizních i satelitních antén, atd.

Opravy technologie pro společné televizní antény, dále zesilovače TV, satelitní přijímače (např. TopField, Golden Interstar, Optibox, ...), CI moduly, motory pro satelity, televizní přijímače CRT i LCD/LED/Plazma. Softwarové úpravy satelitních přijímačů a CI modulů.

Stanislav Prokop
Paseka 73
Paseka
783 97

Tel.: +420 581110385
Tel.: +420 608705284